Ubisoft, bugün yeni Tom Clancy oyununu tanıtacak

XeaeX

New member
The Division ve Rainbow Six serileri ile büyük bir kitle yakalayan Ubisoft, Tom Clancy cihanını genişletmeye devam ediyor. Ubisoft bugün Türkiye saati ile 21.00’da yeni Tom Clancy oyununu duyuracağını deklare etti.

Ubisoft, hangi oyunun tanıtımı yapılacağı hakkında bir bilgi vermedi lakin tanıtılacak oyunun The Division: Heartland olma ihtimali yüksek. The Division: Heartland, genel manada sızıntılar yardımıyla bilinen bir oyun. Geçtiğimiz aylarda, küçük bir demosu test ettirilen oyun, test edenler tarafınca sızdırılmıştı. Sızıntı akabinde Ubisoft, Heartland’I duyurmuştu. Heartland, The Division cihanında geçen bir MMO oyun olacak ve oynaması fiyatsız olacak.


Tanıtılacak oyun FPS olabilir


şüphesiz, bu akşam Heartland yerine bir Splinter Cell oyunu da nazaranbiliriz. Hayranlar uzun vakittir bir Splinter Cell oyunu bekliyor. IGN’in haberine göre ise, bu akşam tanıtılacak oyun Rainbow Six Extraction yahut The Division: Heartland olmayacak ve farklı bir FPS oyunu olacak. Tanıtılacak oyunun FPS olması, daha evvel sızıntıları çıkan BattleCat kod ismine sahip oyunun tanıtılma ihtimalini arttırıyor. BattleCat oyunun online FPS cinsinde olması ve Tom Clancy oyunlarını tek bir çatı altında toplaması bekleniyor. Lakin tahminen de BattleCat yerine, yeni bir FPS biçiminde Splinter Cell oyunu görürüz.


Ubisoft, geçtiğimiz günlerde Rainbow Six Extraction’ı 2022’ye ertelediğini duyurmuştu. Erteleme haberinin akabinde, bugünkü tanıtım fanları memnun edecektir. Aşağıda, tanıtımı canlı yayından izleyebilirsiniz.
 
Üst