Ronaldo’nun Nişanlısı Georgina Rodriguez’in Yeni Netflix Programında Anlattıklarıyla Aile Üyelerini Kızdırdı!

Falcon

New member
Ronaldo’nun nişanlısı Georgina Rodriguez’in Netflix’te yayınlanan yeni programı aile üyelerinden sert tenkitler aldı. Bu tenkitler neymiş niye yapılmış sizin için araştırdık…


Kaynak: https://www.thesun.co.uk/sport/footba…

28 yaşındaki İspanyol model Georgina Rodriguez Manchester United’ın başarılı oyuncusu Christina Ronaldo’nun nişanlısı.


www.instagram.com

Geçtiğimiz aylarda Netflix ile anlaşarak kendi ismini taşıyan bir program çıkartarak geçmişten bu vakte deneyimlerini aktardı.


www.instagram.com

Christina Ronaldo ile tanışmadan evvel yokluk çekmenin ne demek olduğunu ve tanıştan daha sonra da her şeye sahip olmanın ne demek olduğunu anladığını lisana getirdi.


www.instagram.com

Geldiği yeri ve geçmişini asla unutmadığını söyleyen Georgina geçmişinden asla utanç duymadığını ekledi.


www.instagram.com

bir daha de bu açıklamalara aile üyelerinin katılmadığını gösteren karşılıklar Georgina’nın amcası Jesus Hernandez tarafınca geldi.


www.instagram.com

Açıklamalara göre babasının uyuşturucu kaçakçılığı sebebiyle mahpusa girmesinin akabinde Georgina’yı amcası Jesus büyütmüş.


www.instagram.com

“Ronaldo ile sevgili olduğunu öğrendiğimden beri Georgina bizi bir ya da iki defa tahminen arayıp sormuştur. Onun üzere lüks ortasında yaşamadığımız için kendini bizden üstün görüyor sanırım.”


www.instagram.com

Üvey kız kardeşi Patricia Rodriguez’in yaptığı açıklamaya göre yeğeninin doğum günü için Ronaldo’ya bir forma imzalatma zahmetine bile girmemiş.


www.instagram.com

‘Beni direkt reddetti ve sadece bi forma için onu tatilinde rahatsız etmeyeceğini söylemiş oldu.’


Tezlere göre 4 yaşındaki kızları Alana Martina’yı büyükannesi ile tanıştırmaya dahi götürmemiş.


www.instagram.com

3 sene evvel hayatını kaybeden büyükannesi torununun çocuğuyla tanışamamış.


İkilinin tanışma kıssası Georgina’nın model olup beraberinde satış vazifelisi olarak çalıştığı Gucci mağazasına Ronaldo’nun gelmesiyle başladı.


www.instagram.com

Aldıkları pırlantalar, otomobiller hatta kedilerle gündeme gelen ikilinin 2018 yılında tüysüz sfenks kedisi için 2 bin 600 euro ödedikleri biliniyor.


www.instagram.com

Amcasının açıklamasına bakılırsa Georgina babasının kalp krizinden öldüğünü haber vermemiş ve nereye gömüldüğünü de söylememiş.


www.instagram.com

‘Ona ulaşmaya çalıştım ancak Alana Martina’yı doğurduktan daha sonra telefon numarasını değiştirmiş.’


Bu olayın akabinde amcası Jesus Georgina’ya ulaşamayınca Ronaldo’nun Facebook postlarının altına yorumlar attığı söylemiş oldu.


www.instagram.com

Anlattıklarına bakılırsa ‘Yanında dünyanın en makus kalpli bayanıyla yaşıyorsun niye bu biçimde söylemiş olduğimi merak ediyorsan benimle bağlantıya geç.’ yazmış.


Instagram hesabından yalnızca Ivana Rodriguez ile paylaşımlar yapan Georgina’nın diğer aile bireyi ile ilgili bir paylaşım yaptığını daha evvel görmedik.


www.instagram.com

Birebir biçimde yayınlanan programında annesi yahut öteki bir aile bireyinin yer almadığı da gözlerden kaçmadı.


www.instagram.com

Georgina hususla ilgili “Onların da yer almasını epeyce isterdim ancak uygun şartlar sağlanamadı. aslına bakarsanız program büsbütün benimle ilgili.” biçiminde açıklama yaptı.


www.instagram.com

Siz bu bahse ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!
 
Üst