Kıssa odaklı Yüzüklerin Efendisi oyunu LOTR: Gollum’un çıkış tarihi belirtildi

XeaeX

New member
Yayıncılığını NACON ve Daedalic Entertainment’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Daedalic Entertainment’ın yaptığı The Lord of the Rings: Gollum‘un çıkış tarihi belirtildi.


Call of Duty: Çağdaş Warfare II’nin çıkış tarihi belirli oldu

3 sa. evvel eklendiYıl Sonunda Geliyor

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya nazaran The Lord of the Rings: Gollum; PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 1 Eylül 2022′de çıkış yapacak. Switch için ise 2022 yılının sonunda çıkış yapacak lakin ne yazık ki net tarih belirli değil. Oyunun Steam sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.


The Lord of the Rings: Gollum bilgileri

Atletik ve çevik, sinsi ve kurnaz. Kaybettiğini bir sefer daha avuçlarının içinde tutma dileğiyle yanıp tutuşan Gollum, Yüzüklerin Efendisi
™
dünyasındaki büyüleyici karakterlerden biridir.

Kimsenin hayal bile edemeyeceği şeyler görmüş, kimsenin bahsetmeye bile cüret edemeyeceği şeylerden sağ çıkmıştır. Bölünmüş kişiliğinden ötürü Gollum kadar yabanî ve hain olabilirken, Sméagol kadar da arkadaş canlısı ve temkinli olabilir.

J.R.R. Tolkien‘ın öyküsünde ne kadar hayati rol oynasa da Gollum’un maceralarının birçok çabucak hemen anlatılmadı. Yüzüklerin Efendisi
™
: Gollum
™
‘da bu öykünün keyfine varacaksınız. Kara Kule’deki esaret senelerından Mirkwood Elfleri‘nin yanındaki vakte kadar her şeyi bulacaksın.

Hayatta kalmak ve karşınıza çıkanların üstesinden gelmek için kapalılık, çeviklik ve sinsiliği kullanın. Tehlikeleri aşarken zıplayın ve boğuşun ya da avantajlı noktalara tırmanın.

Gollum bir savaşçı olmasa da, fırsat çıktığında dikkatsiz bir düşmana suikast düzenlemek yahut daha yaratıcı ve hain yollarla onu ortadan kaldırmak tam da ona bakılırsa bir şey.

Verdiğiniz kararlar ve oynayış şekliniz Gollum’un kişiliğini direkt etkileyecek: Gollum ve Sméagol‘un oluşturduğu iki taraf içindeki uğraşta Gollum’un karanlık tarafının mı denetimi ele alacağını ya da bir vakit içinder Sméagol olandan geriye bir umut ışığı kalıp kalmadığını seçmek sizin elinizde. Tek zihin, iki ego. Karar senin!

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • The Lord of the Rings: Gollum’un çıkış tarihi belirtildi
 
Üst