İmamoğlu, mavi çeşide çıktı, trekking yaptı… 9 gün müsaade aldığı ortaya çıktı!

TaşFırın

New member
İmamoğlu, mavi çeşide çıktı, trekking yaptı… 9 gün müsaade aldığı ortaya çıktı! İçişleri Bakanı Soylu, Vali Ali Yerlikaya’nın bakılırsavlerinin başında bulunmasına karşın İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’nun tatilde olması büyük reaksiyon çekti. Twitter’da #imamoğlunerede hastagi trend olmuş tv100 ise İmamoğlu’nun tatil yaptığı yeri ortaya çıkarmıştı. tv100’ün edindiği yeni bilgilere nazaran İmamoğlu 9 gün müsaade almış. Trekking de yapan İmamoğlu bayram tatili bitince dönecek.

Meteoroloji Genel Müdrülüğü İstanbul’u Kurban Bayramı’nın birinci ve ikinci gününde şiddetli yağışların olacağı istikametinde ikazlarda bulunmuştu.

Megakent İstanbul, bayramın birinci ve ikinci gününde şiddetli yağışlara teslim oldu. İstanbul’un pek epeyce bölgesini sel vurdu. En epeyce etkilenen bölge ise Esenyurt oldu. Pınar Mahallesi’nde dere taştı. 70’den çok mesken tahliye edildi. Biroldukca iş yeri sular altında kaldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Vali Ali Yerlikaya felaketin akabinde çabucak misyonlarının başına geçti ve soluğu sel bölgesinde aldılar.

Süleyman Soylu meskeni sular altında kalan vatandaşlara 5 bin TL yardım yapılacağı muştusunu de verdi.

Tüm bunlar yaşanırken gözler İstanbul Büyükşehir Belediyesi Lideri Ekrem İmamoğlu aradı, lakin İmamoğlu ortada yoktu. tv100, İmamoğlu’nun Bodrum Fethiye’de lüks bir otelde tatil yaptığını ortaya çıkardı. İmamoğlu’nun tatilde olması büyük reaksiyon çekti.

Twitter’da #imamoğlunerede hashtagi ile TT olan İmamoğlu’na pek epey kısımdan reaksiyon yağdı.

İmamoğlu 9 gün müsaade almış

İstanbul’u vuran selde tatilde olan Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu’nun 9 gün müsaade aldığı ortaya çıktı.

Tatilini bölüp gelmeyen İmamoğlu, yalnızca tweet atmakla yetindi.

tv100 İmamoğlu’nun 9 gün müsaade aldığı bilgisine ulaştı. Dün tekneyle Göcek’e giden İmamoğlu’nun bugün de Bodrum’a geçeceği, mavi tıp yapacağı öğrenildi.

Trekking de yapan İmamoğlu’nun bayram tatili bitince İstanbul’a döneceği öğrenildi.
 
Üst