Google Chrome’un iOS uygulamasına büyük bir güncelleme geldi

XeaeX

New member
Google Chrome masaüstü, iOS ve Android platformlarının hepsine farklı dizaynlar ve farklı özellikler sunuyordu. Artık artık bu platformlar birbirine daha yakın. İşte Google Chrome‘un iOS sürümüne gelen büyük güncellemenin bilgileri.


Google Chrome arayüzüne sürükle ve bırak özelliği geliyor

2 gün evvel eklendiGoogle Chrome’un iOS sürümüne Gelişmiş İnançlı Tarama özelliği geldi

Google Chrome
Android ve masaüstü versiyonlarında şimdiye kadar Gelişmiş İnançlı Tarama özelliği sundu. Artık bu özellik Google Chrome‘un iOS sürümüne de geldi. Bu özellik yardımıyla standart muhafazaya bakılırsa daha inançlı arama sonuçları sunacak olan Google Chrome, istenmeyen indirmelerin de önüne geçecek.


Öte yandan arama çubuğuna “Tarama bilgilerini temizle”, “Gizli sekmeyi aç” ve “Chrome’u var iseyılan tarayıcı olarak ayarla” üzere aramalar yazdığınızda bu süreçler kısayol olarak karşınıza çıkacak. Makine tahsili ile yabancı sayfalara girdiğinizda sayfanın sizin dilinize çevrilip çevrilmeyeceğine de otomatik olarak karar verecek olan Google Chrome, art planda bir dahalenen yeni sekme sayfalarını da kapatacak.

bir daha bu güncelleme ile iCalendar (iCal) evraklarını indirmenize ve takviminize eklemenize imkan sağlayan Chrome, birçok yerdeki tasarım değişikliklerini kullanıcıların isteğine bakılırsa düzenledi. Son olarak sayfanın sağ alt köşesindeki üç noktalı menüye de geliştirmeler getiren Google, tabiki bu büyük güncellemede performans ve kararlılık güzelleştirmelerine de yer veriyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Tarayıcılar Haberleri
  • Google Chrome’un iOS uygulamasına büyük bir güncelleme geldi
 
Üst