Cyberpunk 2077, FSR 2.0 takviyesi kazandı: Sonuçlar şaşırtan

XeaeX

New member
AMD’nin DLSS rakibi çözünürlük ölçeklendirme teknolojisi FSR 2.0, bir mod imalcisi tarafınca Cyberpunk 2077’ye eklendi. Halihazırda FSR 1.0’a takviye sunan üretim, FSR 2.0 ile birlikte tüm kartlarda daha oynanabilir olacak üzere gözüküyor.

İki kata kadar FPS artışı sağlıyor


Bilindiği üzere geçtiğimiz Mart ayında duyurulan ve FSR 1.0’a kıyasla Temporal Upscaling algoritmasına geçiş yapan FSR 2.0, minimum manzara kalitesi kaybıyla oyun performansını artırmayı amaçlıyor. Yakın bir vakitte yeni süratle gelişen teknolojinin kaynak kodlarını yayınlayan AMD, görünüşe nazaran mod geliştiricilerinden de büyük bir dayanak alacak.

Cyberpunk 2077’ye geldiğimizde ise Dosya ve Windows kayıt defteri değişikliği ile NVIDIA DLSS 2.0 belgelerini FSR 2.0 ile değiştirmenin bir yolunu bulmayı başaran PotatoOfDoom1337, FSR 2.0’ın GTX 1080’e sahip bir sistemde iki kat FPS artışı sağladığını ve oyunun 4K 45 FPS bedellerinde oynanabileceğini argüman ediyor.


Intel Arc A770M ve A730M’in performans testleri paylaşıldı

1 gün evvel eklendiMod imalcisi tarafınca istikrarlı modda test edilen FSR 1.0 ve FSR 2.0 görsellerine baktığımızda imaj kalitesinde büyük bir gelişme yaşandığını söyleyebiliriz. Paylaşılan yeni moda ulaşmak isteyen kullanıcılar buradan göz atabilirler.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Cyberpunk 2077, FSR 2.0 takviyesi kazandı: Sonuçlar şaşırtıcı
 
Üst