Bir ertelenme daha: Yılın beklenen oyunu Dying Light 2 ertelendi

XeaeX

New member
Yayıncılığını Techland Publishing’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Techland’in yaptığı açık dünya aksiyon oyunu Dying Light serisinin ikinci oyunu Dying Light 2, ne yazık ki ertelendi.

2022’ye Ertelendi

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya nazaran yılın beklenen oyunu Dying Light 2, ne yazık ki 2022 yılına ertelendi. Oyunun yeni çıkış tarihi 4 Şubat 2022. Oyunun olağanda çıkış tarihi 7 Aralık’tı. Birinci çıkış tarihi belirtildiğında da aslında biroldukça oyuncu oyunun erteleneceğini biliyordu. Oyun; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC çıkış yapacak.

Techland’in yaptığı açıklamayı ve oyunun bilgilerinı aşağıda bulabilirsiniz:


Yirmi yıldan fazla bir süre evvel Harran’da virüsle savaştık ve kaybettik. Artık bir daha kaybediyoruz. Ayakta kalan son büyük insan yerleşkelerinden biri olan Kent, karmaşaya teslim olmuş durumda. Medeniyet Karanlık Çağ‘a geri döndü. bir daha de, umudumuzu kaybetmedik.

Kent’in mukadderatını değiştirme gücüne sahip bir gezginsin. sıra dışı yeteneklerinin bir bedeli var natürel. Mana veremediğin anılarını çözümleyerek gerçekleri öğrenmeye başlarken kendini savaşın ortasında buldun. Düşmanlarını alt etmek ve kendine müttefikler bulmak için hünerlerini geliştir. Bunu yaparken hem kaleme hem kılıca gereksinimin olacak. Gücü elinde tutanların karanlık sırlarını çöz, tarafını seç ve mukadderatını belirle. Lakin aksiyonların seni nereye gdolayırse götürsün insanlığını muhafazayı unutmamalısın.
 
Üst