Aldatmayla Başlayan Mauro Icardi ve Wanda Nara Evliliği, Arjantinli Futbolcunun İhanet Teziyle Sona Eriyor!

Falcon

New member
Paris Saint-Germain’in Arjantinli forveti Mauro Icardi ve kendisi için eski eşi Maxi Lopez’den ayrılan Wanda Nara’nın olaylı evliliği, geçtiğimiz günlerde aldatma tezleriyle sarsılmıştı. Mauro Icardi’nin Arjantinli oyuncu China Suarez’in fotoğrafını beğenmesiyle başlayan olaylar silsilesi bu sabah Wanda Nara’nın yansısıyla alevlendi. Ayrıntılar için buyurun içeriğe! ????


Paris Saint-Germain’in Arjantinli forveti Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara uzun müddettir spor dünyasının en hayli konuşulan çiftlerinden biliyorsunuz ki.


Wanda Nara daha evvel Maxi Lopez ile olan evliliği sırasında eşinin kadro arkadaşı Mauro Icardi’yle ilgi yaşamaya başladığı için evliliğini sonlandırmıştı.


2014 yılında dünya meskenine giren Wanda ve Mauro ikilisinin olaylı başlayan münasebeti attıkları her adımda gündeme gelmiş, ikilinin bu evlilikten 2 çocukları olmuştu.


Son günlerde ikilinin ortalarının bozuk oldukları haberi İtalyan basınına yansıdı! Olaylar silsilesi Mauro’nun Instagram’da takip etmediği hoş oyuncu China Suarez’in bir fotoğrafını beğenmesiyle başladı…


China Suarez’i takip eden Wanda Nara bu beğeniyi gördükten daha sonra kıyamet koptu! Wanda evvel Instagram kıssalarında evvel ailesinin fotoğraflarını, akabinde ‘O bayan için aileni mahvettin!’ yazısını paylaştı.


????


Mauro Icardi ile tüm fotoğraflarını toplumsal medya hesabından silip takipten çıkan Wanda’nın Arjantin basınına göre boşanma davası açacağı da katılaştı.Siz ne diyorsunuz bu olaya? Yorumlarda buluşalım!
 
Üst