Yağ yakıcı yiyecekler ile zayıflayabilirsiniz!

CizmeliKedi

New member
Hayalinizdeki bedene kavuşmak için yağ yakıcı yiyecekler tüketebilirsiniz! Kalori bedeli düşük, besin pahası yüksek olan bu besinler yardımıyla kilo vermek, her zamankinden daha kolay ve lezzetli olacak. Denemeye hazır mısınız? Haydi, bu biçimde yağ yakıcı yiyecekler listesine bir arada göz atalım.Lor peyniri yağ yakıcı yiyeceklerden biridir


Biliyor musunuz, lor peynirinin protein oranı yüksek olduğu için tok fiyat ve bedende yağ yakmayı takviyeler. Üstelik, bir yemek kaşığı lor peyniri yalnızca 10 kaloridir. Kahvaltı başta olmak üzere günün tüm öğünlerinde lor peyniri tüketebilirsiniz. Örneğin, salatalara ek edebilirsiniz.

Yağ yakıcı yiyeceklerde zencefil en iyisidir


Zencefil, en düzgün yağ yakıcı diyebiliriz. Zira, hem bedenden ödem paklığında yardımcı olur birebir vakitte biriken yağların yakılmasında tesirli rol oynar. Bir kase yoğurda bir çay kaşığı zencefil ekleyip öğlen yahut akşam yemeğinin yanında yiyebilirsiniz. Birebir biçimde, içecek ve yemeklerde zencefil kullanmak da yararlı olacaktır.

İstediğiniz kadar yoğurt yiyebilirsiniz


Bağırsak hızlandırıcı
özelliğe sahip yoğurt, yağ yakıcı yiyeceklerden biridir. Acıktığınızı hissettiğinizde, saate aldırmadan yoğurt yiyebilirsiniz. Kalorisi düşüktür lakin protein içeriği yüksektir. Bu sayede kasları besler, tokluk hissi verir ve yağ yakım metabolizmasının çalışmasına katkı sağlar.

Kabak ile detoks yaparak yağları eritebilirsiniz


Bir adet yeşil kabak yalnızca 30 kaloridir. Su içeriği yüksektir, bu sayede tokluk hissi verir. Biliyorsunuz ki fazla kilolardan kurtulmak için kalori açığı yaratmak gerekir. Kabak yardımıyla bu kurala uymak hayli kolaydır. Zira, bir kilo kabak yeseniz bile en çok 300 kalori alırsınız ki bu da çok düşük bir ölçüdür. Fırında, tencerede, az yağda tavada kabak pişirebilirsiniz.
 
Üst