Vivo, yeni amiral gemisi V25 5G’yi Türkiye’de satışa çıkardı

TrueFate

New member
Vivo, yeni amiral gemisi V25 5G’yi Türkiye’de satışa çıkardı vivo, V serisinin en yeni üyesi V25 5G’yi Türkiye’de kullanıcılarla buluşturdu. Kamera ve fotoğrafçılık özelliklerine ve en yeni görüntüleme teknolojilerini ekleyen telefon, fotoğraf ve görüntü ile kendini tabir eden kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış. V25 5G’nin amiral gemisi düzeyindeki 64MP OIS ultra algılamalı art kamerası, bulanık çekimleri en aza indiriyor, daha uzun pozlama mühletini destekleyerek loş ışık şartlarında bile daha parlak imajlar ve görüntüler çekilmesini sağlıyor. Renk Değiştiren Florit AG Cam yardımıyla telefonun art paneli güneş ışınlarına ve UV ışığına maruz kaldığında renk değiştirerek kullanıcıların dinamik kişiliklerini yansıtıyor. V25 5G, yüksek güç verimliliği oranına sahip kuvvetli işlemcisi, en yeni soğutma teknolojisi ve süratli şarj yetenekleri ile, kullanıcılara uzun ömürlü ve meselesiz bir telefon tecrübesi sunuyor.

Sezgisel görüntüleme teknolojisi

Yükseltilmiş OIS (Optic Image Stabilisation–Optik İmaj Sabitleme) ve EIS özelliklerine sahip 64MP OIS ultra algılamalı art kamera ve 8MP geniş açılı kamera ile donatılmış V25 5G, üstün bir görüntüleme tecrübesi sunuyor ve kullanıcıların yüksek kalitede harika geniş açılı kareleri çarçabuk yakalamalarını sağlıyor. Optik İmaj Sabitleme özelliği, fotoğraf çekilirken oluşan titremeyi gideriyor, kusursuz sarsıntı tedbire performansı ile karanlık ortamlarda ve loş ışıkta bile son derece kaliteli fotoğraflar çekmenize imkan veriyor.

Kolay ve eğlenceli görüntü çekim deneyimi

Ön kamerası genel cilt dokusunu ve berraklığı geliştiren Doğal Portre görüntü moduna sahip olan V25, Hibrit İmaj Sabitleme (OIS + EIS) özelliği ile de daha hoş görüntü çekimlerine imkan veriyor. Hibrit İmaj Sabitleme özelliği yardımıyla kullanıcılar elde yaptıkları görüntü çekimlerinde daha kararlı ve titremelerden uzak görüntüler çekebiliyor. Vlog Sinema özelliği, sunduğu görüntü şablonları ve öğretici içeriklerle çekim tecrübesini geliştiriyor; gece, yemek, kent üzere birfazlaca farklı senaryoda kullanıcıların en yeterli çekimi yapmalarına yardımcı oluyor. Yükseltilmiş Çok Tarzlı Portre özelliği de ön kamerada sunduğu eğlenceli filtrelerle kullanıcıların görüntü tecrübesini geliştiriyor. Çok Tarzlı Portre özelliği, insanları yenilikçi bir biçimde art plandan ayıran yeni bir tarz olan Hareket Bulanıklığı efekti ile kullanıcıların daha hoş portre fotoğrafları çekmelerine imkan tanıyor.

kuvvetli yapay zekâ algoritmaları ile net selfie’ler

Harika selfie’ler ve görüntüler çekmek kelam konusu olduğunda kullanıcılar için en değerli husus kuşkusuz berraklık oluyor. Otomatik odaklama ve göz odaklama özelliklerine sahip 50MP ön kameraya sahip olan V25 kullanıcıların günün yahut gecenin rastgele bir saatinde berrak imgeler ve görüntüler çekmelerini sağlıyor. Aygıtın ön kamerası ayrıyeten sertliği optimize eden AI HD Algoritması ile donatıldı.

Renk değiştiren yenilikçi tasarım

7.79 mm inceliğe ve 2.5D gövdeye sahip olan V25, yavaşça ve ince gövdesi ile kullanıcıların ellerine rahat bir biçimde oturuyor. vivo, birinci sefer V23 serisinde ortaya koyduğu, aygıtların art panelinin UV ışığına maruz kaldığında farklı açılarda farklı renklere dönüşmesini sağlayan ihtilal niteliğindeki Renk Değiştiren Florit AG Cam özelliğini V25’te de sürdürüyor. Gün Doğumu Işıltısı renkli V25’in art kapağı, güneş ışığına maruz kaldığında renk değiştiriyor, kapağın rengi altın sarısından kırmızımsı turuncuya dönüyor.

Enerji tasarruflu ve yüksek performanslı yonga setleri ile güçlendirildi

Yüksek enerji verimlilik oranına ve 8GB RAM + 8GB genişletilmiş RAM’e sahip MediaTek Dimensity 900 işlemcisi ile V25, kullanıcıların güçlü oyunları kesintisiz oynamalarını ve çeşitli uygulamalar içinde fazlacalu nazaranvleri sıkıntısız bir biçimde gerçekleştirmelerini sağlıyor. Aygıtın yüksek kapasiteli 4500mAh pili yardımıyla kullanıcılar tek şarjla telefonlarını uzun mühlet badire yaşamadan kullanabiliyor. 44W Flaş Şarj takviyesi ile telefon 15 dakikada %35, 30 dakika ortasında %61, 63 dakikada %100 şarj oluyor. Telefon yüzde 100 şarjla kullanıma başlandığında kullanıcılar 17 saate kadar YouTube görüntüsü izleyebiliyor, 15 saate kadar müzik dinleyebiliyor ve 5 saate kadar fotoğraf çekebiliyor.

myvivoshop.com ön satış armağan paketi

V25 5G, dünden itibaren Gün Doğumu Altını ve Elmas Siyahı renk seçenekleri ve 13 bin 999 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile tüketici ile buluşuyor. 15 – 25 Kasım tarihleri içinde https://myvivoshop.com/ üzerinden V25 5G için ön sipariş veren birinci 100 kişi ayrıyeten 3300 lira kıymetinde ikram paketinin sahibi oluyor. V25 5G için özel hazırlanan ön sipariş paketinin ortasında FIFA 2022 Dünya Kupası Maç Topu, TWS2 ANC bluetooth kulaklık, Araç Şarj kiti ve ekran muhafaza paketi bulunuyor.
 
Üst