Sizi Zihinsel Olarak Kıyıya Işınlayacak 15 Yaz Kokusu

CizmeliKedi

New member
Yaz aylarında hangi parfüm kullanılır? Parfümünüzü mevsime bakılırsa değiştirseniz de, tüm yıl boyunca tek bir özel kokuya sahip olsanız da şunu itiraf etmelisiniz: Bir yaz kokusundan daha eğlenceli bir şey yoktur. Bir yaz kokusunu ne tanımlar? Çoklukla taze, tatlı, yeşil yahut kumsal notaları içerirler. bir daha de, koku almanın bir kuralı yoktur ve ülkü yaz kokusu, sıcak aylarda uygulamayı tercih ettiğiniz her şey olabilir.


En güzel 15 bayan yaz parfümü önerisi


1. Calvin Klein CK1 Summer DazeGenel olarak, sıcak bir öğlenden daha sonra ve ılık yaz havası üzere kokuyor ve Calvin Klein kataloğunda kalıcı bir yeri hak ediyor.

2. PHLUR Apricot Privée Eau de Parfüm


Sulu kayısı, erik (parfümde fazlaca iyidir) ve kakule ile birkaç çiçek ve odunu harmanlayarak keskin, şaşırtan derecede baharatlı bir yaz kokusu sunar.

3. Hermès Eau De Basilic Pourpre Eau De Cologne


Mor fesleğen, bergamot ve sardunya notaları, uzun yaz günleri için bir ortaya gelerek, deniz kenarında takılmak için olağanüstü bir parfüm.

4. Jennifer Fisher My Scent


Denizde geçen bir günün akabinde cildiniz üzere sıcak, kumsal, tatlı ve biraz bulanık. Fisher, birebir sıcak, yazlık kokuyu elde etmek için senelerca farklı kokuları ve eserleri karıştırdı ve artık onu bir parfüm yağına dönüştürdü. Vanilya, hindistancevizi, sandal ağacı, armut ve tonka fasulyesi notaları ile süper, yaz için harika ve nerede olursanız olun kıyıda bir gün üzere hissettiriyor.

5. D.S. & Durga Bistro Waters


Limon çiçeği suyu, armut, biber, fesleğen, yosun ve daha fazlasını içeren taze, yeşil – neredeyse bitkisel bir koku.

6. Liis Floating Eau de7. Armani My Way FloralÇiçeklerden ve klasik, nostaljik kokulardan hoşlanıyorsanız, My Way etrafınızdakileri şad edecek ve sizi yaz bahçesi partilerinde hissettirecek bir koku…

8. Victor & Rolf Flowerbomb Ruby Orchid9. Amethyst Royalty by Maluma
  • Üst: Mandalina, Clementine ve Pembe Orkide
  • Orta: Yasemin, Kırmızı Gül ve Portakal Çiçeği
  • Baz: Amber, Vanilya ve Paçuli
Ametist taşı inancı ve uygun doğayı temsil eder. İnsanların ömründe olumlu bir güç olun.

10. Elorea Heaven Eau de11. Replica When The Rain Stops12. Régime des Fleurs Tears Parfüm13. Costa Brazil Aroma14. Sol de Janeiro Cheirosa Tan Lines Hair & Body Fragrance Mist15. Hermes Terre D’Hermès Eau GivréeSeverek kullandığınız parfümünüzü yorum olarak paylaşabilir misin?
 
Üst