PlayStation’ın oyun yapılan oyunu Dream ile sinema yapılıyor: İşte sinemadan birinci bilgiler

XeaeX

New member
Geliştiriciliğini Media Molecule’ün yaptığı, 2019 yılında çıkışını yapan Dreams isimli oyun, bildiğiniz üzere size oyun yapma imkanı sunuyor. Bu oyun ile birlikte birfazlaca biçimde oyun hazırlandı. Lakin geçtiğimiz saatlerde bu oyun ile yapılacak olan bir sinema duyuruldu.

Dreams ile Sinema Yapılıyor


Geçtiğimiz saatlerde Sony, A Winter’s Journey isimli bir animasyon sinemasının yayın haklarını satın aldı. Franz Schubert’in Winterreise isimli vokal ve piyano için 24 müzikten oluşan yapıtının öyküsünün mevzu alınacağı bu sinemanın bir kısmı Dreams’in içerisinde geliştirilecek. Ne yazık ki sinemanın yayın tarihi şu an için bilinmiyor.

Dreams içerisinde daha evvel biroldukca kısa sinema geliştirildi fakat aktarılanlara nazaran bu sinema birinci uzun metrajlı sinema olacak. Dreams şu anda PlayStation sahipleri için erişilebilir durumda ve sizler de girip kendi oyununuzu yahut oyununuz içerisinden sinemanız hazırlayabilirsiniz. Dreams çıktığı yıl her ne kadar bir çok konuşulan bir üretim olsa da ne yazık ki kısa bir süre içerisinde unutuldu diyebiliriz.
 
Üst