Logitech’in yeni direksiyon seti servet kıymetinde

XeaeX

New member
Özellikle yarış simülasyonlarında direksiyon setlerinin ağır deneyime katkısı yadsınamaz bir gerçek. tıpkı vakitte profesyonel düzeye yanlışsız çıktıkça direksiyon setlerinin fiyatları da yükseliyor. Logitech G PRO çıtayı daha da üste koymuş.

Logitech G PRO direksiyon ve pedal seti

Logitech G PRO Racing Wheel
profesyonel simülasyon yarışçıları ile bir arada geliştirdi. Direct Drive motoru düşük gecikmeye odaklanırken 11 newton metre güç uygulayabiliyor. bu biçimdece hayli daha gerçekçi fizikler sunulabiliyor.


Logitech MX Mechanical tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

4 ay evvel eklendiTuşlar ve denetim tekerlekleri kullanıcının baş parmaklarına yakın pozisyonlandırılmış ve anlık olarak erişilebiliyor. Debriyaj pedalları ve manyetik vites değişim pedalları bir daha düşük gecikmeye odaklanıyor. Ayrıyeten mekanik hissiyatı da tam olarak veriyor. Logitech G PRO Racing Wheel fiyatı 1099 Avro olarak belirtildi.

Logitech G PRO Racing Pedals ise gerçekçi frenler ve baskı algılama ile oyuncunun istediği ölçüde basıncı sağlayabiliyor. Pedallar özelleştirilebilirken en düzgün kullanım için yatay olarak pozisyon değiştirebiliyor. Logitech G PRO Racing Pedals için de 349 Avro belirlenmiş.
 
Üst