Konutunuzun havasını değiştirin! Masrafsız her bütçeye uygun dekor fikirleri!

CizmeliKedi

New member
1) Eski koyu renklerle oluşan mutfak dolaplarınıza elveda deme zamanı

Avangart eski model mutfak dolaplarınızı rengi değiştiğinde bütün havasının da değiştiği kaçınılmaz bir gerçek. Buradan yola çıkarak siz de konutunuzdaki mobilyaların renginde değişikliğe gidebilirsiniz. Daha fresh tonların hakim olduğu; beyaz, krem, bej ve mint yeşili üzere tonajlar da boyayabilir ve bu sayede mutfağınızı baştan yaratmış olursunuz.


2) Tropikal yeşil bitkiler ve büyük saksı bitkilerini kullanarak ferah aksesuarlar yaratın

Bitkilerin bir ortaya gelip yarattığı ahengi ve taze imaj meskeninize hava katacaktır, cama yakın köşeler hem bitkiler için birebir vakitte alan kullanması açısından oksijen saçacaktır.


3) Doğal ahşap battaniye merdiveni salonunuza şıklık katıp, konforlu ve çağdaş görünmesini sağlayacaktır

Dilediğiniz pike ve battaniyenizi asıp etnik bir hava katabileceğiniz askılık usulünde merdiven konutunuzun salonunun havasını değiştirecektir. Marangozdan alınan birkaç ahşap ve çivi ile doğal ahşap battaniye merdiveni yapmak hem epeyce sıradan tıpkı vakitte her bütçeye uygun bir salon dekoratifi.4) Loş bir ortam için minimalist ışıklandırmalar ile gökyüzü ışıltılarını konutunuza taşıyın

Evinizin duvarına değil de perdelerine asılmış led ışıkların bir ortada sarı renkte olup konutunuzun daha sıcak görünmesini sağlarken romantik bir atmosfer yaratacaktır.5) Balkonunuza palet ve minder alarak oturma alanı yapabilirsiniz. Konforlu olmasının yanında ekonomik ve şık bir imgesi var

En ekonomik mesken dekorasyonlarından biri de paletlerden tasarım yapmaktır. İster paletleri konutta kendiniz dilediğinizin renge boyayın, ister boyasız sade ahşap olarak olarak kullanın. Paletleri dizdikten daha sonra tek yapmanız gereken şey yalnızca paletlerin ölçüsünde minder almak.
 
Üst