Kesintiye uğrayan hizmetler, Eclit ve HPE Türkiye ile kayıpsız olarak devam ediyor

TrueFate

New member
Kesintiye uğrayan hizmetler, Eclit ve HPE Türkiye ile kayıpsız olarak devam ediyor IT’yi yalınlaştıran ve yüksek çevikliği ile müşterilerine en süratli, inançlı ve kaliteli hizmeti sunan Eclit, HPE bünyesindeki Zerto ile felaket kurtarma merkezini hizmet olarak ve yüzde 80 daha uygun maliyet üzere büyük avantajlarla sunuyor. Ayrıyeten Eclit ve HPE Türkiye kendilerini çabucak garanti altına almak isteyen şirketlerden de 31 Mayıs 2022 tarihine kadar başlatılan kullanımların birinci 3 ayında fiyat almıyor. Hususla ilgili gerçekleştirilen webinarda da hizmete dair teknik ayrıntılar ele alındı.

IT’nin karmaşasını yalınlaştıran uçtan uca tahliller sunan Eclit, HPE Türkiye’nin sunduğu Zerto ile birlikte 6 başka data merkezinde şirketlere felaket kurtarma tahlilini hizmet olarak sağlıyor. Neredeyse sıfır bilgi kaybıyla en geç 15 dakika ortasında sistemlerin çalışmasını sağlayan felaket kurtarma tahlilini 31 Mayıs 2022’ye kadar kullanmaya başlayacak şirketler, 12 ayın birinci 3 ayında fiyat ödemiyor.

Kullanılan teknolojiler yardımıyla muhtemel bir felaket durumunda şirketlerin bilgi kaybı neredeyse sıfıra düşüyor ve en geç 15 dakika ortasında kaldığı yerden çalışmaya devam edebiliyor. Ayrıyeten şirketler 7 gün 24 saat sıra beklemeden Eclit’e ulaşabiliyor ve hususun uzmanı mühendislerden süratlice takviye alabiliyor. Kullandıkça öde sistemiyle yüzde 80 maliyet avantajı da sunan bu hizmet, memleketler arası standartlarla da uygun. Tüm bunlara ek olarak Eclit’in üstlendiği sistemler, her an belirlenen felaket senaryolarıyla test de edilebiliyor.

Eclit Tahlil Müdürü Ersin Büyükyılmaz ve Eclit İleri Dayanak Hizmetleri Yöneticisi Muhammed Erdem Badur, hususla ilgili gerçekleştirilen Eclit ve HPE Zerto ile Kayıpsız İş Sürekliliği isimli webinarda hizmeti de ayrıntılıca ele aldı ve HPE Zerto platformunu canlı ortamda test etti.

Webinarın tamamı için:
 
Üst