her insanın gözü önünde adam kaçırdılar: Özgür bırakıldılar

TaşFırın

New member
her insanın gözü önünde adam kaçırdılar: Özgür bırakıldılar İstanbul Küçükçekmece’de D – 100 yan yolda meydana gelen hadisede, yolda yürüyen Erhan M.’nin yanına araba yanaştı. Arabadan inen 2 kişi, Erhan M.’yi darp etmeye başladı. Erhan M. sokak ortasında darp edilirken, zorla arabaya bindirilmeye çalışıldı. Dakikalarca tekme ve yumrukların amacı olan Erhan M., arabaya bindirilerek, gdolayıldü.

Olay üzerine Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü takımları harekete geçti. Gruplar şüphelilerin F.Ö. ve F.Ö. olduğunu tespit eden takımlar Esenyurt’ta dükkanlarına baskın düzenledi. Baskında F.Ö. ve F.Ö. gözaltına alınırken, Erhan M. kurtarıldı. Erhan M.’nin sıhhat durumunun uygun olduğu öğrenildi.

Araştırmada Erhan M.’nin şüphelilerdilk evvel 6 bin lira, daha sonra 3 bin lira daha olmak üzere 9 bin lira borç aldığı öğrenildi. Şüphelilerin paralarını alamadıkları için olayı gerçekleştirdikleri ortaya çıkarıldı. Şüpheliler emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edildi. Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine çıkarılan şüpheliler F.Ö. ve F.Ö. isimli denetim kaidesiyle özgür bırakıldı.
 
Üst