Electronic Arts, Iron Man oyunu geliştiriyor olabilir

XeaeX

New member
Dünyanın en büyük oyun firmalarından olan Electronic Arts, son vakit içinderda tek kişilik oyunlara olan odağını arttırıyor. Geçtiğimiz haftalarda tek kişilik oyunlara latifeli bir biçimde laf atan EA, ondan sonrasında tek kişilik oyunların pek kıymetli olduğunu belirterek hayranlarından özür dilemişti. Görünüşe bakılırsa firma, tek kişilik farklı Marvel projeleri üzerinde çalışıyor.


Warner Bros Discovery, Batgirl sinemasını iptal etti

18 sa. evvel eklendiDemir Adam’ın oyunu mu geliyor?

Geçtiğimiz haftalarda EA’nin tek kişilik bir Black Panther oyunu üzerinde çalıştığı tezleri gelmişti. Süratlice yayılan bu tezlerin akabinde Jeff Grubb, firmanın Black Panther haricinde tek kişilik bir Marvel oyunu daha üzerinde çalıştığını belirtmişti. Artık de oyun dünyasındaki kaynakları ile bilinen Tom Henderson, bu oyunun Iron Man odaklı olabileceğini belirtti. Henderson, bahsedilen Iron Man projesi hakkında sadece söylentiler duyduğunu ve kendisinin bu oyun hakkında bir delil görmediğini de belirtti.

Son senelerda Marvel ve Star Wars, farklı oyun şirketlerine karakterlerini lisanslayarak farklı oyun tecrübeleri geliştirme konusunda pek istekli gözüküyor. Marvel cihanın en sevilen karakterlerinden Iron Man odaklı mümkün bir tek kişilik oyun, Marvel ve EA’yi çok memnun edecektir. Siz muhtemel bir Demir Adam oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
Üst