Eczacıbaşı’ndan resmi açıklama: Maalesef acı haber geldi; kazada kurtulan olmadı

TaşFırın

New member
Eczacıbaşı’ndan resmi açıklama: Maalesef acı haber geldi; kazada kurtulan olmadı Kaybolan Türk vatandaşlarının Eczacıbaşı çalışanları olan Arif Cez, İlker Uçar, Serhat Kenar, Altuğ Erbil olduğu belirtildi. Eczacıbaşı Topluluğu, yaptığı açıklamada helikopterde bulunan çalışanlarının hayatlarını kaybettiğini deklare etti.

Yapılan açıklamada şu tabirlere yer verildi:

“İtalya’da kalkışından kısa bir süre daha sonra radardan kaybolan ve üç gündür arama çalışmaları süren helikopterden maalesef acı haber geldi. Arama gruplarının, bugün öğlen saatlerinde helikopterdeki yedi kişinin cansız vücutlarına ulaştıkları belirtildi.

Eczacıbaşı Tüketim Eserleri kuruluşumuzda çalışan ve helikopterde bulunan Fabrikalar Yöneticimiz Altuğ Erbil, Paklık Kağıtları Yalova Fabrika Müdürümüz Arif Cez, Yatırım Projeleri Müdürümüz İlker Uçak ve Manisa Fabrika Üretim Yöneticimiz Serhat Kenar’ı kaybetmenin büyük acısı ve kederi içerisindeyiz.

Elim bir kaza kararı hayatlarını kaybeden arkadaşlarımıza, helikopter pilotuna ve başka yolculara Allah’tan rahmet, başta ailelerine ve tüm yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.”
 
Üst