Belediye Liderinin 1.5 Milyon Liralık ultra lüks makam aracı

TaşFırın

New member
Belediye Liderinin 1.5 Milyon Liralık ultra lüks makam aracı Bilecik Belediye Lideri Semih Şahin’in kullandığı yaklaşık 1.5 milyon lira kıymetindeki VIP makam aracı kentin gündemine süratli bir giriş yaptı.

Sabah’tan Tuna Çam’ın haberine nazaran nazaranve geldiği birinci gün, Bilecik’teki Osmanlı yapıtlarını kaldırarak büyük reaksiyon toplayan Bilecik Belediye Lideri Semih Şahin, İstanbul Kontratı üzerinden tüm öğretmen ve polislere de hakaret etmiş skandallarını sürdürmüştü.

Ekonomik manada da daima palavra paylaşımlarla hükümeti amaç alan CHP’li Şahin, lüks bir makam aracına sahipken, tam 1.5 milyon Türk lirası kıymetinde yeni bir VIP makam aracına binerken görüntülendi.


Birden ortaya çıkan değerli makam aracını nazarann vatandaşlar, aracın nereden geldiğini, kiralık mı yoksa satın mı alındığının açıklanmasını istedi.

EN LÜKSÜ VE EN KIYMETLİSİ

Araçta, dev plazma tv, internet irtibatı ve Bluetooth, derin donduruculu buzdolabı, deri ve ısıtmalı koltuklar, lüks iç aydınlatma dikkat çekiyor.

Satın alınması halinde bedeli 1.5 milyon Türk lirası olan VIP aracın, kiralanması durumunda ise günlüğüne en az 400 Türk lirası, aylığına ise en düşük 10 bin Türk lirası ödenmesi gerekiyor.

İHALEYİ ALAN FİRMANIN ARACI

VIP makam aracının ansızın ortaya çıkmasının altında, kamuoyunda Bilecik Belediyesi’nden yüksek sayılarla altyapı ihalesi alan firmanın olduğu konuşuluyor.
 
Üst