Aşk Adam Mauro Icardi, Wanda Nara ile Ayrılığının Akabinde Köpeğini Arayan Paris Hilton’u Takibe Aldı

Falcon

New member
Wanda Nara’nın Icardi ile ayrılığının akabinde eski eşi Maxi Lopez’i takibine alması toplumsal medyada fazlaca konuşulmuştu. Mauro Icardi ise Wanda Nara’nın bu takibine Paris Hilton ile karşılık verdi. Icardi’nin Paris Hiloton misillemesi olayı öbür bir boyuta taşıdı. Buradan anlıyoruz ki, Icardi – Wanda Nara bağı o denli sükunet içinde bitmeyecek.


Biliyorsunuz Wanda Nara, Icardi’den ayrıldıktan daha sonra eski eşi Maxi Lopez’i yine takibine almıştı.


Mauro Icardi ise yaman bir delikanlı çıktı. Yaşanan ayrılığın akabinde hiç vakit kaybetmeyip Paris Hilton’u takibine aldı.


Paris Hilton ne mi yaptı? Icardi’nin takip isteğine karşılıksız kalmadı ve güzel futbolcuyu takip etmeye başladı. Vay anam vay, Neler dönmüş Serhat ya…


Araya ne kadar gerekli bilmiyorum ancak bir not düşelim…


Paris Hilton, daha evvel kamuoyunda gündem olan 325 bin dolar kıymetindeki köpeği konuttan kaçmıştı. Köpeğini bulabilmek için evcil hayvan medyumu ve drone tuttuğunu da söyleyen Hilton, olmasına yardım edecek şahsa fazlaca büyük ödül verecekmiş.


Bu bilgi cepte dursun. Tahminen Icardi kaybolan köpeğinin yasını tutmak, teselli etmek için takip etmiştir Paris Hilton’u. Olamaz mı yani?


her neyse biz goygoyumuza dönelim
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇


👇


👇Bu ne sürat yiğidim? Hele bir otur sakinleş… Bakalım önümüzdeki günlerde daha nelere şaşıracağız.
 
Üst